Chcesz dostawać powiadomienia o nowych postach?

❄️TOP 10 : Filmy świąteczne które polecam. ❄️Dzisiaj chciałam zrobić luźnego posta więc poszukując jakiegoś nowego filmu by móc obejrzeć sobie go w święta ( a obejrzałam już ich wiele) wpadłam na pomysł by podzielić się z Wami filmami które na prawdę przypadły mi do gustu. A może akurat która z Was skorzysta z mojej listy :) Filmy są typowo o tematyce świątecznej.

Oczywiście pomijam "Kevin sam w domu" bo to jest klasyk, każdy go zna ;D
1.
Święta Last Minute 

Małżeństwo Kranków, by uniknąć bożonarodzeniowego szaleństwa, całą energię wkłada w przygotowania do urlopu na Karaibach. 

2.
To właśnie miłość

Dziesięć historii o miłości, a każda w innym wydaniu.


3.
 Listy do M.

Pięć kobiet i pięciu mężczyzn odkrywa miłość w czasie świąt Bożego Narodzenia.

4.
Holiday
Dwie nieznające się kobiety, aby uciec od problemów, postanawiają na święta zamienić się domami. Iris przeprowadza się do słonecznego Los Angeles, a Amanda wyjeżdża na zaśnieżoną angielską wieś.

5.
Rodzinny dom wariatów

Podczas świąt Bożego Narodzenia w domu Stone'ów wybucha konflikt, gdy najstarszy syn przyjeżdża z nową narzeczoną.

6.
K-9: Pies, który uratował święta
Kassie przygarnia rannego owczarka o imieniu Scott. Niebawem z jego pomocą dziewczyna stawia czoło złodziejom. 

Jest jeszcze chyba 1 część z 2009 roku.

7.
Jack Frost 
Jack Frost jest słynnym muzykiem. Jest szczęśliwym małżonkiem i ojcem Charliego. Często koncerty powodują, że ma coraz mniej czasu dla swojej rodziny. A jego syn bardzo go potrzebuje. Trenuje hokej i bardzo chciałby, aby jego ojciec przychodził na mecze. Podczas świąt Bożego Narodzenia Jack znowu przebywał poza domem .Postanowił przyjechać do rodziny. W drodze jednak miał tragiczny wypadek. Umiera, ale powraca na ziemię w ciele bałwana. Pragnie wynagrodzić synowi swoje długie nieobecności. Chłopiec przeżywa mnóstwo przygód z ojcem. Zbliża się jednak wiosna ...

8.
Przyjaciel Świętego Mikołaja

Święty Mikołaj traci swoją pamięć, przez co ma problem z rozdaniem prezentów. W wypełnieniu świątecznego obowiązku pomaga mu sierota o imieniu Quinn oraz jej czworonożny przyjaciel.

9.
Miłość na święta
Komedia romantyczna, w której dwa psy rasy golden retriever i inscenizacja "Opowieści wigilijnej" niespodziewanie pomagają bohaterom odnaleźć miłość.

10.
Grinch: Świąt nie będzie
W małej wiosce o nazwie Ktosiowo trwają przygotowania do Bożego Narodzenia. Samotnik Grinch, który nienawidzi świąt, robi wszystko, by je zniszczyć.


Polecam Wam jeszcze jeden film, nie świąteczny ale mega mnie wzruszył.


Zostań, jeśli kochasz


Komentarze

Publikowanie komentarza

Dziękuję Ci bardzo że poświęciłaś/eś swój czas na zajrzenie na mojego bloga:)
Będzie mi bardzo miło gdy zostawisz komentarz oraz zaobserwujesz :)