Chcesz dostawać powiadomienia o nowych postach?

EVELINE COSMETICS| BioHyaluron 4D ZASTRZYK MŁODOŚCI: Głęboko nawilżający krem na dzień * Przeciwzmarszczkowy krem na noc

Eveline do testowania dołączyło mi również kremy dla kobiet 40+. Pierw kremy testowała moja mama a później musiałam je podarować siostrze mamy czyli mojej cioci :) 
Ale po kolei...Eveline, bioHyaluron 4D, Zastrzyk Młodości,  Głęboko nawilżający  krem na dzień wygładzający zmarszczki.
Od producenta: SPF 10 bioHYALURON 4D Zastrzyk Młodości to innowacyjna linia kosmetyków anti-age inspirowana najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej. Opracowana we współpracy z dermatologami  łączy intensywne działanie nawilżające ze skutecznością profesjonalnych zabiegów przeciwzmarszczkowych. Unikalna formuła oparta na trójcząsteczkowym, interdermalnym kwasie hialuronowym oraz nowoczesnej technologii 4D zapewnia spektakularną redukcję ilości, długości, szerokości i głębokości zmarszczek. Mikrocząsteczki kwasu hialuronowego przenikają przez naskórek, wiążą wodę, wygładzają zmarszczki od wewnątrz, a także zapobiegają powstawaniu nowych poprzez wzmocnienie syntezy elastyny i kolagenu odpowiedzialnych za młody wygląd skóry.

Skład:

Opinia: Krem jest w bardzo ładnym, szklanym słoiczku. Na kartonowym pudełeczku przeczytamy wszystkie informacje. Krem ma biały kolor, delikatny zapach, a jego konsystencja jest gęsta, ale szybko się wchłania. 
Niestety moją mamę uczulił.Mimo omijania okolic oczu to oczy strasznie zaczęły jej łzawić i szczypać. Skóra twarzy poczerwieniała. 
Natomiast mojej cioci przypadł idealnie. Szybko się wchłaniał, ładnie pachniał na twarzy i nawilżał przez cały dzień. Używała go też jako bazy pod makijaż i nie narzekała.
Eveline bioHyaluro 4D, Zastrzyk Młodości, Przeciwzmarszczkowy krem na noc, wzmacniający włókna kolagenowe.
Od producenta: bioHYALURON 4D Zastrzyk Młodości to innowacyjna linia kosmetyków anti-age inspirowana najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej.  Opracowana we współpracy z dermatologami  łączy intensywne działanie nawilżające ze skutecznością profesjonalnych zabiegów przeciwzmarszczkowych. Unikalna formuła oparta na trójcząsteczkowym, interdermalnym kwasie hialuronowym oraz nowoczesnej technologii 4D zapewnia spektakularną redukcję ilości, długości, szerokości i głębokości zmarszczek. Mikrocząsteczki kwasu hialuronowego przenikają przez naskórek, wiążą wodę, wygładzają zmarszczki od wewnątrz, a także zapobiegają powstawaniu nowych poprzez wzmocnienie syntezy elastyny i kolagenu odpowiedzialnych za młody wygląd skóry.


Skład:

Opinia: Krem jest w bardzo ładnym, szklanym słoiczku. Na kartonowym pudełeczku przeczytamy wszystkie informacje. Krem ma jasny pistacjowyy kolor, zapach dużo ładniejszy od tego kremu na dzień, jego konsystencja jest gęsta, ale szybko się wchłania.
Tego kremu mama już nie oddała cioci:) Używa go co wieczór i bardzo sobie go chwali. Nie uczula ani nie podrażnia. Krem przepięknie pachnie a jego zapach czuć w całym domu. Skóra jest nawilżona i elastyczna. Rano twarz jest bardzo delikatna i przez dłuższy czas jego używania widać zmalała widoczność zmarszczek.

Komentarze