Chcesz dostawać powiadomienia o nowych postach?

Vita Liberata. Samoopalacz Luxury Tan pHenomenal Face&Body

Lato w pełni a pogoda plata figle. Raz gorąco raz wieje i pada deszcz. Zimno utrzymuje się od paru dni. W sumie jestem szczęśliwa bo nienawidzę upałów, ale opalenizna zawsze by się przydała i tu z pomocą wkracza samoopalacz z Vita Liberata :)


Już parę miesięcy temu wygrałam ten sam samoopalacz ale niestety nie dane mi było go przetestować bo pewna osoba do mnie przyjechała i go od tak po prostu sobie przywłaszczyła, ale no trudno.
Vita Liberata to marka która oferuję ekskluzywne preparaty samoopalające zawierające aktywne składniki organiczne, aby zapewnić Twojej skórze naturalną opaleniznę i  kompleksową pielęgnację.

Zastosowanie rewolucyjnych technologii Moisture Locking,  Odour RemoveTM, efektu wysychania w momencie kontaktu ze skórą, naturalnego koloru oraz idealnego zanikania opalenizny sprawia, że produkty marki Vita Liberata są najbardziej zaawansowane  technologicznie na świecie.

Produkty dostępne są w drogeriach Sephora


Produkt znajduje się w ciemnobrązowej buteleczce z pompką. Posiadam odcień Medium. Do aplikacji najlepiej użyć rękawicy (29,00zł). Samoopalacz ma konsystencje gęstszego balsamu do ciała, dzięki czemu nie rozlewa się wszędzie brudząc wszystko. Balsam nie pozostawia żadnych smug, rozprowadza się równo i nie śmierdzi chemią.Dla lepszego efektu się samoopalaczem 2 razy dziennie. Piękna i naturalna opalenizna utrzymuje się około 3 tygodni. Nie brudzi ubrań ani nie roluje się. Efekt jest na prawde bardzo fajny, nie wyglądamy jak skwarki i co najważniejsze nie widać że to samoopalacz. Produktu użyłam również na twarzy i bardzo się cieszę że nie zrobił żadnych plam i równomiernie się rozprowadził.
Vita Liberata to idealne rozwiązanie gdy potrzebujemy na szybko opalenizny. 
Polecam z całego serca:)Komentarze