Chcesz dostawać powiadomienia o nowych postach?

ZAPISY Na Jesienne Spotkanie Blogerek w Krakowie

Hej:)
Mam zaszczyt wraz z Rainbow Above Me zaprosić Was na Jesienne Spotkanie Blogerek Urodowych w Krakowie, które odbędzie się 07.11.2015r. o godz. 13 prawdopodobnie w Helladzie Greckiej Tawernie ul. Królewska 55 (na dniach potwierdzimy lokalizacje).

Już dziś możecie zacząć się zapisywać. U mnie albo na blogu Magdy Na zgłoszenia czekamy do 25 września a już 30 podamy 10 z Was które razem z nami będą miały przyjemność poplotkowania:) 

Przewidujemy upominki. 

Pamiętajcie przed zgłoszeniem dokładnie przeczytajcie Regulamin.
 1. Spotkanie będzie miało miejsce 07.11.2015 r. w Krakowie o godzinie 13.00 (najprawdopodobniej w Helladzie przy ul. Królewskiej 55 - w najbliższych dniach potwierdzimy jeszcze tę informację).
 2. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 25 września. Nie ma różnicy na którym blogu się zgłosicie, gdyż wszystkie formularze spływają na jedno konto.
 3. Do 30 września opublikujemy listę 10 osób. Wybrane blogerki otrzymają również informację na maila podanego w zgłoszeniu. Lista rezerwowa pozostanie tylko do naszej wiadomości.
 4. W razie rezygnacji z uczestnictwa w spotkaniu, prosimy o mailową informację do dnia 24.10, byśmy mogły uzupełnić wolne miejsce i zaprosić osobę(y) z listy rezerwowej. Nie przewidujemy możliwości wybierania zastępstwa przez blogerkę rezygnującą z udziału.
 5. Picie oraz jedzenie należy zamawiać w lokalu we własnym zakresie.
 6. By umilić spotkanie przewidziałyśmy drobne upominki, ale nie będziemy wysyłać prezentów ze spotkania osobom, które na nie nie przybędą. 
7. W razie jakichś niejasności, wszelkie pytania prosimy pozostawiać w komentarzu pod postem z zapisami lub kierować na adres spotkanie.blog@gmail.com
 8. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania niewielkich zmian w regulaminie.
 
Zgłoszenia przyjmujemy tylko przez poniższy formularz:

Komentarze