Chcesz dostawać powiadomienia o nowych postach?Pod koniec wakacji w Biedronce była wyprzedaż na różne akcesoria. Akurat natrafiłam na suszarkę UV do paznokci przecenioną na 7 zł, więc stwierdziłam czemu nie...spróbuje.


Suszarka ma za zadanie wysuszyć świeży lakier i go utwardzić. Jest mała co ułatwia np. podróżowanie z nią, zasilana na baterię. Szkoda że nie natrafiłam na kolor różowy no ale cóż zielony też ładny :D 
Zacznę może od minusów, a w zasadzie jednego ale sporego. By uruchomić cały proces musimy palcami które właśnie wsadziłyśmy do suszenia (cała dłoń się nie zmieści) naciskać mocno na dolną podstawkę, co niestety przy nawet minutowym użytkowaniu wprawia w ból naszych paluszków. Zawsze muszę robić sobie przerwy, bo nawet cała dłoń może nam zdrętwieć. 

Pod wpływem nacisku uruchamia się chłodny nawiew i światło UV. Faktycznie lakier o wiele szybciej wysycha a UV lekko utwardza. Dzięki takiemu małemu gadżetowi skrócimy sobie czas suszenia paznokci. 

Od producenta: Suszarka z lampą UV przyspiesza suszenie świeżo pomalowanych paznokci. Łatwa obsługa: wystarczy położyć dłonie na platformie dociskowej, a suszarka włączy się automatycznie. Podręczna, idealna w podróży. Elegancki design.


Recenzja krótka ale myślę że wszystko w niej zamieściłam. Jeśli są jakieś pytania oczywiście odpowiem.

Komentarze