Chcesz dostawać powiadomienia o nowych postach?


W moich "zbiorach" woskowych i świecowych oprócz Yankee Candle dużą część stanowią zapachy od Kringle Candle. Dziś chciałabym Wam bliżej przedstawić jeden z moich ulubionych zapachów jakim jest Secrets. Świece Kringle powstały z inspiracji założyciela marki Yankee Candle. Kluczem do sukcesu popularności aromatów Kringle okazał się pomysł odtworzenia naturalnych zapachów w zaskakująco realistyczny sposób.
Wesołe cytrusowe nuty z obfitymi botanicznymi i egzotycznymi aromatami na bazie drewna.
Woski Kringle Candle zamknięte są w małych, praktycznych opakowaniach, dzięki czemu są wygodne w użyciu i przechowywaniu.
Jak pachnie tajemnica? Na początku cytrusowo, potem roślinami i egzotycznym drewnem. 

Zacznę od tego że w woskach Kringle Candle bardzo podoba mi się och opakowanie. Gdy już odłamiemy sobie odpowiednią część produkty, zamykamy plastikowe pudełeczko i nie musimy się martwić że nam się reszta porozlatuje czy nawet zapach będzie się ulatniał.
Ale przechodząc do opisu zapachu.... Kojarzy mi się on od razu z zapachem perfum mojego byłego chłopaka... czy to dobrze? Nie wiem :D
Secrets jest zapachem intensywnym i mocnym. Zdecydowanie nie należy do najbardziej lekkich. Wyczuwalne nuty drewna i cytrusów przełamują zapach bo sądzę że bez nich był by nie do zniesienia.

Dostępność: www.goodies.pl

Komentarze