Chcesz dostawać powiadomienia o nowych postach?

20.11.2016r. Spotkanie Blogerek w Krakowie, relacja.

 
W ostatnią niedziele tj. 20.11.2016r. miałam przyjemność uczestniczyć w Spotkaniu Blogerek w Krakowie. Wszystko odbywało się w Hellada Grecka Tawerna i zaczęło o godz. 13, gdy już każdy dotarł na miejsce.

Na początku oczywiście pogaduszki i ploteczki. W końcu przyszła pora by coś zjeść. Zamówiłam sobie placuszki z cukinii, pycha.


Czas minął bardzo przyjemnie. Oczywiście nie było się bez prezentów od sponsorów. Dziewczyny bardzo się postarały, byśmy nie wyszły z pustymi rękami:)

Niestety nie mogłam być do końca spotkania, ale i tak bardzo miło wspominam czas spędzony z tyloma fajnymi dziewczynami:) Dziękuję za zaproszenie:)

Mikołaj w tym roku przyszedł wcześnie więc jestem bardzo szczęśliwa :D W następnym poście pokażę Wam co dokładnie dostałyśmy.

Uczestniczki spotkania: 
Kornelia www.zakatekrudej.pl 
Justyna www.blankita.pl 
Asia joannaa-lifestyle.blogspot.com niestety nie dotarła na spotkanie
i Ja :)

http://jadwiga.eu/ https://www.eveline.eu/  http://www.oillan.pl/ http://www.oceanic.com.pl/ http://bioxsine.com.pl/ http://tolpa.pl/ http://www.esent.pl/ http://www.facebook.com/esentcosmetics http://www.dax.com.pl/new/ http://www.indigo-nails.com/  http://businessandculture.pl/  www.facebook.com/businessandculture http://cd-koerperpflege.de/pl/  https://www.facebook.com/kosmetykiCD/ http://siecjawa.pl/ http://lavera.com.pl/ http://duafe.eu/ http://www.pierrerene.pl/pl/  www.ecoblik.pl www.wytworniamydla.pl www.facebook.com/wytworniamydla/  http://farmapol.pl/ http://www.equilibra.pl/ http://seesee.com.pl/  http://bielenda.pl/ http://www.ekertnails.pl/
http://forlifemadaga.pl/  www.ivanatura.pl www.janda.pl http://homedelight.pl/ www.vichy.pl/ http://www.laroche-posay.pl/ liferia.pl http://www.aquapicosmetics.com/pl/ http://hean.pl/ http://www.biobeauty.pl/ https://www.blanxsklep.pl/ 

Komentarze