Chcesz dostawać powiadomienia o nowych postach?

Meet Beauty Conference 2018 | relacja

Hej, hej! :) 21-22 kwietnia odbyła się już 4 edycja konferencji dla blogerek i vlogerek urodowych Meet Beauty. Miałam zaszczyt być na niej już 3 raz, ale tym razem w Warszawie spędziłam aż cztery dni, jeśli jesteście zainteresowane relacją z tego cudownego weekendu to zapraszam do dalszej części.Do Warszawy wyruszyłam w piątek z niezmienną towarzyszką rainbow-beauty.pl. Oczywiście dotarcie do mieszkania było z przygodami, bo z nami inaczej nie może być, ale może lepiej nie będę opowiadać bo mały wstyd :D

W sobotę o godz 9 zaczęła się rejestracja, a już o 10 byłam na pierwszym wykładzie pt. "Instagram- statystyki, hasztagi, zasięgi", a następnie o 11:15 czekał na mnie drugi wykład pt."Przepis na udane zdjęcie na instagram". O godz 12:30 zaczęłam warsztaty paznokciowe z neess.pl na którym miałyśmy możliwość poznać ich najnowszy produkt do hybryd czyli bazę peel off. 

Następnie zostałyśmy ugoszczone przepysznym obiadkiem, który również miałyśmy w niedzielę.


Najedzona ruszyłam na warsztaty makijażowe z annabelle minerals na którym poznałyśmy produkty mineralne do makijażu.


Niedzielę zaczynałam warsztatami makijażowymi z pierre rene, które prowadziła fantastyczna Klaudia Owczarek. Uczyłyśmy się jak konturować twarz i robić strobing. Zostało nam jeszcze trochę czasu, więc Klaudia pokazała nam jak zrobić helo cut crease. Właśnie te warsztaty były dla mnie najlepszymi. 

Kolejne warsztaty również z Pierre Rene, były z kategorii paznokci, które prowadziła candymona, która pokazywała jak wykonywać manicure hybrydowy pod skórki, oraz robiłyśmy zdobienia różnymi pyłkami.I niestety IV edycja Meet Beauty dobiegła końca. Poznałam wiele ciekawych dziewczyn, miałam możliwość zobaczyć się znowu z Red Lipstick Monster, oraz przeżyć znowu tą cudowną przygodę. Mam nadzieję że do zobaczenia za rok! :))


Komentarze