Chcesz dostawać powiadomienia o nowych postach?

Eveline Cosmetics| Variete Lashes Show najlepszy tusz do rzęs

 


Szukasz idealnego tuszu do rzęs? Ten post jest dla Ciebie! Od lat moim ulubioną mascarą jest żółta z Lovely, ale po wielu pozytywnych opiniach chciałam wypróbować Variete od Eveline Cosmetics i był to strzał w dziesiątkę. 


VARIETE LASHES SHOW to maskara, dzięki której uzyskasz pełną objętość i spektakularne wydłużenie rzęs już po jednej aplikacji. Możesz budować jeszcze bardziej widowiskowy efekt, nakładając kolejne warstwy. Precyzyjna aplikacja dzięki drobnej szczoteczce, umożliwia pokrycie nawet najdrobniejszych rzęs. Powiedz BONJOUR! długim, pełnym objętości rzęsom, które utrzymują się cały dzień!

 

Variete ma pojemność 10 ml, więc więcej niż standardowe tusze które używałam. Szczoteczka sylikonowa, precyzyjna, nie duża. Produkt ładnie dodaje objętości rzęs już za pierwszym razem, jednak najbardziej intensywny efekt uzyskamy po dwóch warstwach. Tusz nie skleja włosków, dlatego nie ma obaw, że będziemy wyglądać śmiesznie. Dodatkowo rzęsy są wydłużone i rozczesane bez grudek.

 


 Variete Lashes Show nie kruszy się ani nie odbija na powiece. Jego atutem jest kolor, który jest intensywnie czarny. W ciągu dnia nie potrzebuje poprawek, ponieważ pozostaje nie naruszony.  Jak przy każdym tuszu konsystencja jest idealna przy drugim użyciu, gdy już trochę zgęstnieje. 

Cena jak na ten produkt jest bardzo niska (żeby nie było nie narzekam! :) bo to ok. 25zł, a na promocjach można już go dorwać za 15 zł :) Jestem zdania, że nie opłaca się inwestować stówki na wysoko półkowe tusze do rzęs, ponieważ teraz na rynku jest wiele super produktów za grosze.
Komentarze

Publikowanie komentarza

Dziękuję Ci bardzo że poświęciłaś/eś swój czas na zajrzenie na mojego bloga:)
Będzie mi bardzo miło gdy zostawisz komentarz oraz zaobserwujesz :)